Podczas gdy RADOPRESS WATT BASIC i -EASY przeznaczone są dla systemów dla domów jednorodzinnych, RADOPRESS WATT PRO dzięki swojej złożonej technologii i ogromnym możliwościom rozbudowy nadaje się nie tylko dla budynków mieszkalnych, ale również dla budynków użyteczności publicznej.
Rodzaje systemów ogrzewania i chłodzenia RADOPRESS WATT
Radopress Watt Basic
Proste sterowanie zadaniami grzewczymi za pomocą przewodowej lub radiowej transmisji sygnału. Regulator strefowy (skrzynka przyłączeniowa) otwiera lub zamyka obwody na podstawie sygnału z termostatów pokojowych za pomocą siłowników zaworów. Oprócz stref steruje on włączaniem/wyłączaniem kotła i pompy cyrkulacyjnej za pomocą dwóch wyjść beznapięciowych.
Radopress Watt Easy
Idealne rozwiązanie regulacyjne dla parterowych domów jednorodzinnych, odpowiednie do prostych zadań ogrzewania i chłodzenia. Składa się on z dwóch niezależnych systemów. Jeden z nich odpowiada za załączanie i wyłączanie obiegów do pomieszczeń, a drugi za regulację aktualnej temperatury wody grzewczej lub chłodzącej płynącej w obiegach.
Radopress Watt PRO
System ze swobodnie programowalnym regulatorem do kompleksowych zadań ogrzewania i chłodzenia oraz innych zadań związanych z obsługą budynku. Z przewodową (6-żyłowy kabel alarmowy) transmisją sygnału, pomiar temperatury/wilgotności względnej w pomieszczeniu, kontrola jakości śledzenia punktu rosy, opcjonalnie mobilny zdalny dostęp. Do regulatora dołączony jest program dla systemu grzewczego budynku. Dla pomieszczeń do wyboru są czujniki bez sterowania i wyświetlacza (kombinowany czujnik pokojowy) (T/rH) lub wersje termostatu pokojowego z wyświetlaczem i przyciskami sterującymi (sterownik ścienny przyciskowy, sterownik ścienny dotykowy). W jeden system można wbudować kilka sterowników centralnych, nawet w przypadku złożonych zadań sterowania, w tym sterowania centralnym ogrzewaniem, dzięki czemu można obsłużyć dowolną wielkość zadania sterowania.
Radopress Watt PRO 2
Najnowocześniejsze systemy sterowania ogrzewaniem/chłodzeniem powierzchniowym są w stanie zapewnić maksymalną wydajność i komfort nawet w warunkach zmiennych w czasie (wilgotność powietrza, temperatura zewnętrzna). Wymaga to możliwości zmiany temperatury czynnika (grzewczego lub chłodniczego) przepływającego w przewodach w dowolnym momencie, co uzyskuje się poprzez zmieszanie w odpowiednich proporcjach zasilania i powrotu